Aktywna tablica 2019

Trzecia edycja programu Aktywna Tablica

To już ostatnia szansa, aby skorzystać z dofinansowania w wysokości 14,000 zł do zakupu urządzeń interaktywnych w ramach programu Aktywna Tablica takich jak monitor interaktywny czy tablica interaktywna w zestawie z projektorem.

Program Aktywna Tablica – co wybrać ?

Przed ostatecznym wyborem warto przeprowadzić dokładny rekonesans rynku oraz zweryfikować jakość proponowanych nam produktów. Doświadczenie poprzednich dwóch edycji pokazało, iż szkoły często składają wnioski na zakup 3 bądź nawet 4 monitorów interaktywnych w ramach środków przyznanych w programie Aktywna Tablica, co niestety odbija się na jakości samych produktów jak i serwisu ich producenta.

Aktywna Tablica 2019 – nasza oferta

Naszą filozofią jest dostarczanie produktów tylko sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość produktów oraz posiadają serwis gwarancyjny na terenie Polski.

Do każdego zamówienia dostarczamy oprogramowanie do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem monitora bądź tablicy oraz przeprowadzamy szkolenie dla nauczycieli.

Monitor interaktywny SAMSUNG 4K

Monitor Interaktywny Samsung

Interaktywny monitor firmy Samsung to nie tylko urządzenie multimedialne obsługujące formaty FullHD i 4K, ale przed wszystkim cały pakiet usług i materiałów potrzebnych do pełnego wykorzystania jego potencjału, takich jak: gotowe scenariusze lekcji, szkolenia dla nauczycieli oraz wsparcie merytoryczne. To także przede wszystkim 3 letnia gwarancja producenta !

Monitor Interaktywny Samsung

Przekonaj się o możliwościach monitorów interaktywnych Samsung

Monitor interaktywny SMART Board 6065 HD
Monitor Interaktywny Smart

Monitor interaktywny SMART Board 6065, specjalnie zaprojektowany z myślą o klasach lekcyjnych oraz salkach konferencyjnych, pozwala połączyć na 65-calowym ekranie wyjątkowe doświadczenie dotyku z wydajnością programu SMART Notebook.

Dzięki przekątnej 65 cali interaktywny monitor SMART Board 6065 ma optymalne wymiary dostosowane do wielkości sali lekcyjnej, a jego ekran LED o rozdzielczości Full HD  zapewnia znakomite efekty wizualne, które przyciągają uwagę wszystkich uczniów. Zachęca do współpracy, inspiruje uczniów i nauczycieli.

Dlaczego warto wybrać Monitor interaktywny SMART Board 6065 HD?

• Dotykowy wyświetlacz LED LCD
  • Wiele narzędzi, multidotyk
  • Praca w środowisku wielomonitorowym
  • Oprogramowanie SMART Meeting Pro® 4.0 (w zestawie)
  • Wykrywanie obecności
  • Gesty dotyku
  • Praca w środowisku wielomonitorowym
  • Świadomość przyborów
  • SMART ink™ 3.0
  • Pen iQ™

Tablica SMART SBM680V + projektor ultrakrótkoogniskowy HITACHI CP-AX2505

Tablica Interaktywna Smart

Jedna z najpopularniejszych tablic interaktywnych w Polsce.
Wraz z programem SmartNote daje nauczycielowi nowe narzędzie do prowadzenia lekcji, które angażują uczniów do wspólnej nauki i zabawy.

W zestawie znajduję się doskonałej jakości projektor Hitachi, którego lampa gwarantuje do 8000 godzin pracy oraz licencja na oprogramowanie SmartNote wraz ze szkoleniem dla nauczycieli.

Dlaczego warto wybrać tablicę SMART SBM680V?

• Dotyk i gesty
  • Funkcja „Dual touch”
  • Swobodna interakcja
  • Oprogramowanie SMART NOTEBOOK 2018 – Nowe funkcje:
  • Mapa myśli
  • Smart Exchange
  • Tablice.net.pl

Skontaktuj się z nami w celu dobrania oferty oraz jej wyceny !

Interaktywna tablica to nie tylko ekran do wyświetlania filmów,
do tego wystarczy projektor i biała ściana

Tablice interaktywne pozwalają w każdej chwili na trwałe zapisanie tego co się na nich znajduje np. na dyskach Office 365 dzięki czemu zyskujemy możliwość udostępnienia tych informacji uczniom, bądź powrotu do stworzonych materiałów na kolejnych lekcjach.

Program Aktywna Tablica 2019

DO ZESTAWU INTERAKTYWNEGO NALEŻY:

• tablica interaktywna – główny element pracowni interaktywnej
  • głośniki – gwarantujące pełnię odbioru przekazywanych informacji
  • projektor – pozwalający na przejście do innego wymiaru prowadzenia lekcji
  • wizualizer – pozwalający zobrazować obiekty i materiały przedstawiane na lekcjach