Office 365 dla edukacji

Czym jest Office 365 dla edukacji?

Office 365 to bezpłatna usługa firmy Microsoft dla edukacji. Daje nowe możliwości zarządzania placówką oświatową, komunikacji i pracy grupowej dla nauczycieli i uczniów.

Office 365 dla edukacji oferuje darmową pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne, grupową komunikację i telekonferencje, kalendarz, a także wyświetlanie i edytowanie dokumentacji w trybie online.

Office 365 dla edukacji – korzyści

Wdrożenie Office 365 dla edukacji w twojej szkole pozwoli jej na korzystanie z pełnego wachlarza możliwości oprogramowania Office oraz przyniesie szkole wiele korzyści jak np:

• Osiąganie przez uczniów lepszych wyników w nauce poprzez możliwość korzystania z różnych form i sposobów uczenia się.
  • Współpraca bez granic – online i offline – która umożliwia udostępnianie zasobów i wspólną pracę na intranetowym portalu SharePoint stworzonym do pracy grupowej.
  • Przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 25 GB na użytkownika w usłudze OneDrive.
  • Nauczyciele i uczniowie, a także personel administracyjny zyskują dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, swoich oraz grupowych dokumentów i kalendarzy, aplikacji Office Webb Apps, spotkań online i wideo, a także funkcji udostępniania materiałów.

Szkoła w Chmurze – Pełna oferta produktów Microsoft

Jako firma ADVISOR, która prowadzi program Szkoła w Chmurze, jesteśmy Autoryzowanym Odsprzedawcą Produktów Edukacyjnych AEP firmy Microsoft – Licencjonowanie Zbiorowe Academic.

Oferujemy pełną gamę produktów firmy Microsoft, od licencji oprogramowania Office, przez licencje serwerowe, kończąc na licencjach terminalowych.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przygotuje dla Ciebie ofertę w ciągu jednego dnia roboczego

Office 365 dla edukacji

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji!