Office 365 dla edukacji

To bezpłatna usługa dla edukacji, która daje nowe możliwości zarządzania placówką oświatową, komunikacji i pracy grupowej dla nauczycieli i uczniów.

Office 365 oferuje darmową pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne, grupową komunikację i telekonferencje, kalendarz, a także wyświetlanie i edytowanie dokumentacji w trybie online.

Co zyskujesz?

– Osiąganie przez uczniów lepszych wyników w nauce poprzez możliwość korzystania z różnych form i sposobów uczenia się.

– Współpraca bez granic – online i offline – która umożliwia udostępnianie zasobów i wspólną pracę na intranetowym portalu SharePoint stworzonym do pracy grupowej.

– Przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 25 GB na użytkownika w usłudze OneDrive.

– Nauczyciele i uczniowie, a także personel administracyjny zyskują dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, swoich oraz grupowych dokumentów i kalendarzy, aplikacji Office Webb Apps, spotkań online i wideo, a także funkcji udostępniania materiałów.

office 365 - okno

POZA Office 365 PROPONUJEMY WSZYSTKIE DOSTĘPNE PRODUKTY Microsoft DLA EDUKACJI

Jesteśmy Autoryzowanym Odsprzedawcą Produktów Edukacyjnych AEP firmy Microsoft – Licencjonowanie Zbiorowe Academic

logo AEP

OFFICE dla edukacji – nowe zasady licencjonowania Microsoft

Zadzwoń – po więcej informacji!