Mobilna pracownia komputerowa

Mobilna pracownia komputerowa na miarę XXI wieku

Dziś w każdej szkole potrzebne są rozwiązania mobilne, które dają możliwość elastycznego zarządzania procesem dydaktycznym. Mobilna pracownia komputerowa to przede wszystkim sposobność przeprowadzenia zajęć w różnych salach lekcyjnych oraz pracy projektowej poza terenem szkoły.

Nasza oferta oparta jest na szerokiej gamie specjalnie zaprojektowanych na potrzeby edukacji notebookach firmy Lenovo. Każdorazowo dostarczane przez nas laptopy, dostosowujemy parametrami pod potrzeby oraz budżet szkoły.

mobilna pracownia komputerowa

Notebooki Lenovo charakteryzują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością obudowy, wzmocnionymi zawiasami oraz wydajnością podzespołów, dzięki czemu tworzą urządzenia, które świetnie nadają się do szkolnej pracowni komputerowej ponieważ bez problemu radzą sobie z długotrwałą pracą wielu użytkowników.

Jako oficjalny partner Lenovo mamy również możliwość tworzenia specjalnych konfiguracji laptopów według wytycznych podanych przez szkołę. Jeśli potrzebujesz sprzętu o konfiguracji, która nie jest dostępna na rynku, napisz do nas a my z całą pewnością spełnimy twoje potrzeby.

Mobilna pracownia komputerowa – laptopy poleasingowe

Dla szkół, które dysponują ograniczonym budżetem a chciałaby zmodernizować swoją mobilną pracownie komputerową bądź też po po prostu potrzebują wymienić pojedyncze sztuki, doskonałym rozwiązaniem jest wybór laptopów poleasingowych.

mobilna pracownia komputerowa

To rozwiązanie pozwala na zakup wysokiej jakości sprzętu, zazwyczaj klasy biznes, w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie dostarczane przez nas laptopy wyposażone są w polskojęzyczną wersje Windowsa.

Wszystkie laptopy poleasingowe są sprowadzone tylko od zaufanych partnerów oraz posiadają roczną gwarancję.

Zarządzanie mobilną pracownią  komputerową

Warto zaopatrzyć swoją pracownię mobilną w program do jej zarządzania. Od wieli lat dostarczamy oprogramowanie NetSupport School. zarówno przy budowie szkolnych pracowni terminalowych, komputerowych oraz tych mobilnych.

Jest to doskonały produkt, który umożliwia nauczycielom zarządzanie pracownią terminalową, kontrolowanie pracy uczniów oraz wchodzenie z nimi w interakcje podczas prowadzonych zajęć

NetSupport School to między innymi:

• Monitorowanie wszystkich komputerów w szkolnej sieci w jednym widoku
  • Przełączanie pomiędzy odświeżanymi w czasie rzeczywistym miniaturami ekranów, a widokiem szczegółowym uczniów
  • Transfer plików i folderów do pojedynczego, wielu lub wszystkich komputerów
  • Grupowanie wszystkich komputerów według sal lub ich fizycznej lokalizacji

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji!