Pracownia mobilna

Budowana w oparciu o tablety i notebooki

Dziś szkole potrzebne są rozwiązania mobilne, dające możliwość elastycznego zarządzania procesem dydaktycznym.
Daje to pełną elastyczność przeprowadzenia zajęć w różnych salach, pracy projektowej poza terenem szkoły.

Nasza propozycja oparta jest na specjalnie zaprojektowanych dla edukacji notebookach.

Notebooki Lenovo ThinkPad charakteryzują się wysoką wytrzymałością obudowy, wzmocnionymi zawiasami oraz portami. Świetnie nadają się do pracy w szkole, bez problemu radzą sobie z długotrwałą pracą wielu użytkowników.

NOTEBOOK IDEALNY DLA UCZNIA

ThinkPad11e

ThinkPad11e dla ucznia - opis

NOTEBOOK DLA NAUCZYCIELA jest zwykle nieco większy np. 14″ lub 15,6″
Proponowane modele to Lenovo ThinkPad L440 lub ThinkPad L540

Dodatkowym elementem pracowni mobilnej jest szafa/wózek
na notebooki

Szafa przeznaczona jest do bezpiecznego przechowywania i transportowania komputerów, z jednoczesną możliwością ładowania ich baterii.

Dzisiejsze pracownie mobilne to również pracownie oparte
na tabletach

Które zwykle wyposażone są w dodatkową klawiaturę, dzięki której sprzęt ten może być wykorzystywany podczas lekcji
tak samo jak notebooki.

Zadzwoń – po więcej informacji!