Mobilna pracownia komputerowa

Każdej szkole potrzebne są rozwiązania mobilne, które dają możliwość elastycznego zarządzania procesem dydaktycznym.

Mobilna pracownia komputerowa to przede wszystkim możliwość przeprowadzenia zajęć w różnych salach lekcyjnych oraz pracy projektowej poza terenem szkoły.

Naprawdę mobilna pracownia komputerowa

Często w szkołach można spotkać się z sytuacją, iż laptopy są przypisane tylko do jednej sali lekcyjnej, gdzie są na stałe podłączone do zasilania, co czyni z nich tak naprawdę komputery stacjonarne.

Dzięki rozwojowi techniki oraz coraz szerszej ofercie naszych partnerów, możemy dostarczyć szkołom pracownie mobilne, które mieszczą się w niewielkich rozmiarów mobilnych szafkach!

Takie rozwiązanie pozwala na przechowywanie od kilkunastu, do nawet kilkudziesięciu urządzeń typu laptop bądź tablet!
Tego typu szafka umożliwia ładowanie baterii wszystkich urządzeń i jednocześnie zapewnia ich bezpieczeństwo.

baner kontakt

Mobilna pracownia komputerowa – oferta

Nasza oferta oparta jest na laptopach oraz tabletach, specjalnie zaprojektowanych na potrzeby edukacji przez firmy Lenovo oraz Wortmann AG.
Każdorazowo, parametry dostarczanych przez nas urządzeń, dostosowujemy pod potrzeby oraz budżet szkoły.

logo lenovo

pracownia moblina lenovo

Notebooki Lenovo charakteryzują się przede wszystkim wysoką wytrzymałością obudowy, wzmocnionymi zawiasami oraz wysoką wydajnością podzespołów, dzięki czemu tworzą urządzenia,
które świetnie nadają się do szkolnej pracowni komputerowej ponieważ bez problemu radzą sobie z długotrwałą pracą wielu użytkowników.

Jako oficjalny partner Lenovo mamy również możliwość tworzenia specjalnych konfiguracji laptopów według wytycznych podanych przez szkołę.
Jeśli potrzebujesz sprzętu o konfiguracji, która nie jest dostępna na rynku, napisz do nas, a my z całą pewnością spełnimy twoje potrzeby!

logo wortmann

Wortmann AG, właściciel marki Terra Computer, to niemiecka firma z ugruntowaną pozycją na rynku europejskim. Założona w 1986 r., jest jedną nielicznych firm, która utrzymuje swoją produkcję w Europie.

Gdyby zaszła taka potrzeba, firma jest w stanie przygotować indywidualną konfigurację danego laptopa na specjalne zamówienie szkoły już od 1 sztuki!

pracownia mobilna wortmann

W swojej bogatej ofercie firma posiada m.in.:

• notebooki o różnym przeznaczeniu oraz wielkości matrycy (od 11,6” do 17,3”)
  • tablety dla edukacji
  • zestawy klawiatur i myszek
  • szafki mobilne
  • monitory

Mobilna pracownia - Tablety dla edukacji

Terra Pad 1005

Tablet ten doskonale sprawdzi się podczas prowadzenia zajęć w klasach 1-6 szkoły podstawowej. Jest lekki, jednocześnie wytrzymały na uszkodzenia. Idealnie sprawdzi się do prowadzenia nauki programowania czy też do połączenia z monitorem aktywnym.

tablety dla edukacji wortmann

• Android 8.1
  • 10,1 cala
  • 2 GB RAM
  • 553 g wagi
  • 9 godzin pracy na jednym ładowaniu
  • WiFi, Bluetooth, LTE
  • Aparat przedni (2 MP) oraz tylni (5 MP)
  • 24 miesiące gwarancji

Terra Pad 1162

Tablet ten przeznaczony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Doskonale sprawdzi się w klasach 6-8 szkół podstawowych oraz w szkołach średnich  lekki, jednocześnie wytrzymały na uszkodzenia. Istnieje możliwość dokupienia dedykowanej klawiatury, która umożliwia pracę jak na klasycznym laptopie.

tablet wortmann na platforwie windows

• Windows 10 pro
  • Rozdzielczość FullHD
  • 11.6" cala
  • 4 GB RAM
  • Proces Dual Core
  • 800 g wagi
  • Do 6 godzin pracy na jednym ładowaniu
  • Aparat przedni (2 MP) oraz tylni (5 MP)
  • 24 miesiące gwarancji

Mobilna pracownia komputerowa - laptopy poleasingowe

Dla szkół, które dysponują ograniczonym budżetem a chciałaby zmodernizować swoją mobilną pracownie komputerową bądź też po po prostu potrzebują wymienić pojedyncze sztuki, doskonałym rozwiązaniem jest zakup laptopów poleasingowych.

mobilna pracownia komputerowa

To rozwiązanie pozwala na zakup wysokiej jakości sprzętu, zazwyczaj klasy biznes,
w bardzo korzystnych cenach!
Wszystkie dostarczane przez nas laptopy wyposażone są w polskojęzyczną wersje Windowsa.

Wszystkie laptopy poleasingowe są sprowadzone tylko od zaufanych partnerów oraz posiadają roczną gwarancję.

Zarządzanie mobilną pracownią komputerową

Warto zaopatrzyć swoją pracownię mobilną w program do jej zarządzania. Od wieli lat dostarczamy oprogramowanie NetSupport School. zarówno przy budowie szkolnych pracowni terminalowych, komputerowych oraz tych mobilnych.

Jest to doskonały produkt, który umożliwia nauczycielom zarządzanie pracownią terminalową, kontrolowanie pracy uczniów oraz wchodzenie z nimi w interakcje podczas prowadzonych zajęć

NetSupport School to między innymi:

• Monitorowanie wszystkich komputerów w szkolnej sieci w jednym widoku
  • Przełączanie pomiędzy odświeżanymi w czasie rzeczywistym miniaturami ekranów, a widokiem szczegółowym uczniów
  • Transfer plików i folderów do pojedynczego, wielu lub wszystkich komputerów
  • Grupowanie wszystkich komputerów według sal lub ich fizycznej lokalizacj

baner kontakt